Mario werkt al ruim 20 jaar bij Verweij Houttechniek: “Dat is niet voor niets. Mijn werk is elke dag anders. Het leukste aan mijn werk vind ik dat ik dingen maak die de klant ziet. En de sfeer is heel gemoedelijk. Als er iets is, staan ze voor je klaar.”
“Ik ben gestart met schuren en voormonteren. Maar al bij de eerste rondleiding door het bedrijf, wist ik dat ik door wilde stromen naar de afmontage. Nu werk ik als Allround medewerker in de hal waar we alle ‘specials’ maken. Ook produceren we hier de ramen, deuren, kozijnen en intrekkozijnen voor modelwoningen en alle randproducten zoals glaslatten.”
“Eerlijk gezegd is geen dag hetzelfde. Ik sta regelmatig bij de glaslattenmachine en ik werk ook vaak bij de afmontage. Maar ik help ook bij glaszetten, kitten en maak producten klaar voor transport. Ook de producten die we maken zijn elke keer anders. Vandaag ben ik bezig met een deur met zeven kleine ruitjes. Morgen zijn het weer een paar flinke kozijnen.”
“Ik maak dingen die de klant ziet. Als je het hout schuurt, is daar later weinig van terug te zien. Als het netjes gekit is, blijft dat zichtbaar. Een tijdje terug fietste ik toevallig door een wijk waar we kozijnen voor hadden gemaakt. Dan ga je toch even kijken en ben je trots op het werk dat we hebben afgeleverd.”
“Het belangrijkste vind ik dat ik het gewoon naar mijn zin heb. We werken met een hecht team en de sfeer is heel gemoedelijk. Ik vind het ook leuk om met en voor collega’s dingen te organiseren. Toen mijn eigen bowlingteam ermee stopte, hebben we bij Verweij een nieuw team opgericht. Nu bowlen we zelfs elke maand met twee teams. Dat is niet het enige hoor. We doen elk jaar ook mee aan een voetbaltoernooi in Waddinxveen en ik regel met EK’s en WK’s natuurlijk een voetbalpool.”
“We houden gewoon rekening met elkaar. Als er bij mij iets aan de hand is dan houden ze daar bij Verweij rekening mee. Ze doen nooit moeilijk. Dat komt natuurlijk wel van twee kanten. Als het druk is, vind ik het ook geen probleem om een paar uurtjes extra te werken. Verweij is een topwerkgever.”
Bij Verweij zetten we samen iets moois neer, elke dag. Van kantoor tot productie en op locatie is iedereen betrokken bij het leveren van de beste kwaliteit en service.
We krijgen het alleen goed voor mekaar als we dat samen doen. Word jij onze nieuwe collega?